Factsheet

Herşey Dahil Konsept

2014 Yılı Mart ayında hizmete başlayan tesisimiz, Antalya şehir merkezine 35 km, Antalya Hava Limanına 30 km ve Kadriye Merkezde, Belek Merkeze 5 km uzaklıkta bulunmaktadır. 

KADRİYE SARP OTEL; Belek uzun kumsalları, temiz denizi, fıstık çamlarından oluşan ormanı, Türkiye’nin en büyük ve uluslararası standartlara uygun golf alanlarıyla Akdeniz’in en güzel turizm merkezindedir.

KADRİYE SARP OTEL Akdeniz’in eşsiz güzellikleri ile yepyeni bir tatil anlayışı sunuyor. Şehrin stresinden uzakta ama şehrin tüm olanaklarına sahip, Kadriye plajına 1,5 Km mesafededir. Tesisimizin Kadriye plajında kendine ait plajı bulunmakta olup plaja ücretsiz servisimiz vardır.Tesisimiz yaz ve kış 12 ay açık olarak hizmet vermektedir.
 

ANA RESTORAN
Sabah Kahvaltısı 07:00 - 10:00
Geç Kahvaltı 10:00 - 10:30
Öğle Yemeği 12:30 - 14:00
Akşam Yemeği 19:00 - 21:00
Gece Yemeği 23:00 - 24:00


Beach Snack Bar
*Beach Bar 10:00 - 17:00


BARLAR
*Pool Bar 10:00 - 24:00
Lobby Bar 18:00 - 23:00
Minibar Girişte, su her gün yenilenecektir.
Barlarımız hava şartlarına bağlı olarak hizmet vermektedir.
*Sadece yaz sezonunda hizmete açıktır.
Tüm yerli alkollü, alkolsüz içecekler ücretsizdir.
İthal şampanya/şarap, diğer lüks kategori alkollü içecekler ve şişeli içecekler ücretlidir.
Otel yönetimi gerekli gördüğü takdirde daha önceden bildirmek kaydıyla servis saatlerinde değişiklik yapabilir.

 

ÜCRETSİZ DİĞER HİZMETLER

Diyet büfesi, Otel genelinde Wi-Fi internet kullanımı, Masa tenisi, Dart, Sahil voleybolu, Aquapark, Su jimnastiği, Günlük animasyon aktiviteleri, Gece animasyon şovları, Mini Disko, Odadaki kasa kullanımı,gün içerisinde Sahile ücretsiz Shuttle Servis Güneş Şemsiyeleri ve Şezlonglar, Plaj ve Havuz Havluları​

ÜCRETLİ DİĞER HİZMETLER

Tüm taze sıkılmış meyve suları, Tüm yerli ve yabancı şişe şaraplar, şampanyalar, Doğum günü pastaları, Su sporları, Sağlık hizmetleri, Telefon ve Faks, Çamaşır yıkama, kuru temizleme, terzi.